Нові протести в Іспанії

  Нові протести в Іспанії. Страйк організували - робітники мадридського метро. Поїзди підземки ходять із десятихвилинними затримками. І працюватимуть у такому режимі - до початку наступного року.

  Працівників метрополітену обурило заплановане зниження заробітних плат. І це - попри те, що вартість проїзду в метро за рік зросла на 30 відсотків. Пояснення влади, мовляв, нижчі зарплати допоможуть країні подолати фінансову кризу, протестувальників не задовольняють. Між тим на вулицях столиці - тисячі людей виступали проти скорочень робочих місць в авіакомпанії Іберія. Через реструктуризацію роботу там втратять 4 з половиною тисячі людей. Нагадаємо, рівень безробіття в Іспанії - найвищий у єврозоні. Роботи там не має - кожен четвертий.

  Джулія Пастор, протестувальниця: "У авіакомпанії Іберія відбувається те ж, що і в усій країні - люди масово втрачають роботу. Якщо авіаперевізник звільнить усіх цих людей - це негативно вплине на туристичну галузь. А Іспанія - живе з туризму, отже такий розвиток подій неприпустимий".

  Попередній матеріал
  Американські вчителі вчаться стріляти
  Наступний матеріал
  В Донецькому краєзнавчому музеї влаштували виставку альтернативних ялинок [відео]
  Теги:
  Loading...