Нові протести у Греції

  Нові протести у Греції. Тисячі людей вийшли на вулиці Афін, щоби виступити проти чергових заходів економії, запланованих чинним урядом. Масштабну демонстрацію організували поліцейські, пожежники та берегові охоронці.

  Їх обурило, що уряд збирається знизити їхні заробітні плати, хоч обіцяв цього не робити. Частина протестувальників - несли миски з бобовим супом, який зазвичай соціальні служби роздають безпритульним. Демонстранти наполягали: якщо влада не перегляне своїх планів - доступною для людей залишиться лише ця страва. Власний протест перед Міністерством охорони здоров`я - влаштували і медики. Вони запевняли: через державну економію - умови роботи лікарів ускладнились, а стан здоров`я нації погіршився.

  Димітріс Сарантакіс, президент федерації офіцерів берегової охорони: "Наше обурення просто не має меж. Нам знову збрехали. Усі передвиборчі обіцянки чинної влади, що нам не будуть зменшувати зарплат -  перетворилися на порожній звук. Нинішня ситуація - це повернення до часів середньовіччя, або і рабства".

  Димітріс Вогіатіз, президент федерації поліцейських: "Навіть якщо уряд ухвалить нові заходи економії, як запланував - ми не дозволимо їх запровадити. Нас вже довели до межі зубожіння, і більше терпіти - ми не можемо".

  Попередній матеріал
  Сергій Бубка випав з вікна
  Наступний матеріал
  Хорватія потерпає від негоди
  Теги: