Нові протести й арешти у Камбоджі

  Нові протести й арешти у Камбоджі. У Пномпені група протестувальників намагалася влаштувати сидячу акцію непокори з вимогою - відпустити їхніх однодумців, заарештованих раніше. П’ятьох організаторок акції - затримала поліція.

   

  Нагадаємо, наприкінці минулого тижня влада Камбоджі демонтувала наметове містечко протестувальників, переважно співробітників текстильних фабрик. Люди вимагали - збільшити їм заробітну плату удвічі - з вісімдесяти до ста шістдесяти доларів на місяць. Участь у акціях з цією вимогою протягом кількох днів поспіль брали сотні тисяч людей. Утім, влада на вимоги протестувальників не пристала, натомість - застосувала силу. У сутичках загинули щонайменше троє, кілька десятків мітингарів потрапили за ґрати.

  Жінка: «Влада намагається нас залякати, активістів кидають за ґрати, щоб не допустити нових протестів. Наш дух намагаються зламати, а рішучість - підірвати. Але силовикам це не вдасться».

  Ней Вонга, правозахисник: «Уряд повинен поважати права людей і дотримуватися демократичних методів, лише так можна здобути підтримку народу та міжнародної спільноти. Якщо влада продовжить репресії - вона втратить довіру людей».

  Попередній матеріал
  Масова загибель чорних дельфінів у Новій Зеландії
  Наступний матеріал
  У Іспанії провели масштабні паради
  Теги:
  Loading...