Нові підземні поштовхи зафіксували у префектурі Фукусіма

  Нові підземні поштовхи у п`ять балів - зафіксували у префектурі Фукусіма, де розташована аварійна атомна станція. Інформації про руйнування - поки що немає. Тим часом зростає кількість жертв стихійного лиха в Японії. Загиблими вважають уже майже дев`ять із половиною тисяч. І це лише офіційні дані. Іще близько чотирнадцяти тисяч - зникли безвісти. Пошуково-рятувальна операція - триває.
  Інженери намагаються запустити насоси для охолодження третього енергоблока. Зараз вони перевіряють пошкоджене обладнання і провітрюють приміщення, щоби не допустити - нових вибухів. Лише після цих процедур - увімкнуть електродвигуни. У зіпсованих реакторах - триває витік радіоактивних речовин. Мінохорони здоров`я Японії - виявило перевищення норми радіації у певних видах овочів із префектури Фукусіма. Сполучені Штати - уже заборонили ввезення молока і кількох видів продуктів рослинного походження із постраждалих регіонів країни.

  Хідехіко Нішіяма, представник японської агенції з промислової безпеки: "Ми зафіксували підвищені температуру і тиск на кількох реакторах. Але це не означає, що стануться нові аварії. Поки основні показники не досягли критичного рівня - причин для паніки немає".

  Попередній матеріал
  Китайська гречка коштуватиме не більше 19 грн.
  Наступний матеріал
  Севастопольський морський акваріум-музей під загрозою знищення
  Теги: