Нові обмеження для курців у Нью-Йорку викликали хвилю протестів

  Влада Нью-Йорка оголосила новий бій курінню. У місті хочуть заборонити курити у громадських місцях. Ініціатива одразу зчинила хвилю протестів.

  Заборона поширюється на усі парки міста, пляжі та ігрові майданчики. Розгнівані курці вийшли на вулицю - відстоювати право курити там, де їм це зручно. Протестувальники вважають спробу запровадити обмеження -дискримінацією. Неподалік їхнього мітингу власні збори провели мешканці Нью-Йорка, які підтримують заборону паління у громадських місцях.  

  Девід Герліц, протестувальник: "Я за свободу вибору. Якщо людина досягла повноліття, вона має повне право почати палити - хоч у себе вдома, хоч на вулиці. Якщо у країні дозволено продавати цигарки, і ми платимо за них встановлену ціну, то маємо право і скористатися своєю покупкою де завгодно. До того ж, науково не доведено, що пасивне куріння школить здоров`ю".

  Тіана Браун, протестувальниця: "Дуже добре, що збираються заборонити паління у громадських місцях. Адже у парках, на пляжах - завжди багато дітей. Наші діти не повинні дихати димом!"

  Попередній матеріал
  Акрополь у Греції знову заблокований страйкарями
  Наступний матеріал
  Аргентинські правоохоронці знайшли покинутих левів
  Теги: