Еммануель Макрон
Еммануель Макрон expres.ua

Нові мультинаціональні сили проти ісламських терористів: як відбувся саміт G5 сахельського блоку

  Франція та її африканські партнери повинні докласти спільних зусиль, щоб знищити ісламістські угруповання у сахельському регіоні Африці.Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон під час саміту з лідерами G5 сахельського блоку у столиці Малі – Бамако

  Під час зустрічі чільники держав Малі, Буркіна-Фасо, Мавританії, Нігеру, Чаду та Франції обговорювали запуск нових мультинаціональних сил, які боротимуться з ісламістськими бойовиками. Президент Франції заявив, що запрацювати структура має за кілька тижнів.

  Ісламістичні бойові групи, яких пов'язують із терористами "Аль-Каїди" - захопили контроль над північчю пустелі Малі ще 2012 року. Згодом завдяки допомозі французьких сил їх було усунуто з великих міст. Проте зараз вони продовжують здійснювати напади на миротворців ООН, малійських солдатів та цивільних.

  Кожного дня ми стикаємося з такими терористами, бандитами та вбивцями, чиї імена та обличчя ми повинні були давно забути. Вони роблять усе заради розділення людей, прикриваючись релігією і надаючи їй обличчя незнання та ненависті”, - зазначив президент Франції Еммануель Макрон.

  Попередній матеріал
  Погода в Україні: Тиждень розпочнеться зі спеки на сході та дощів з грозами на заході
  Наступний матеріал
  Після відступу окупантів під Кам'янкою сили АТО знайшли російські сухпайки і боєприпаси