Нові масштабні заворушення у Бразилії

  Нові сутички між мітингарями та поліцією сталися в найбільших містах Бразилії.

  У Форталезі, щоби розігнати натовп, правоохоронці застосували гумові кулі та сльозогінний газ. Масові заворушення розпочалися біля стадіону перед матчем Кубку конфедерацій з футболу між Мексикою та господарями змагань. Спецпризначенці зупинили 30-тисячну демонстрацію перед спортивною ареною. Коли учасники акції почали кидати в поліцейських каміння, правоохоронці застосували силу.

  В Сан-Паулу мітингарі напали на кілька крамниць і банків. Поліція не змогла захистити установи від погромів. Активісти в бразильських містах виступають проти корупції та соціальної нерівності. Приводом для початку заворушень стало підняття ціни проїзду в громадському транспорті в Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу і проведення Кубку конфедерацій на тлі бідності значної частини населення. В мегаполісах після акцій протесту - найбільших за останні два десятиліття - влада вирішила частково виконати вимоги мітингарів.

  Джеральдо Алкмін, губернатор штату Сан-Паулу: "Достатнє фінансування транспортної системи є надзвичайно важливим для кожного міста. Але ще більш важливим є мир і спокій громади. Тому ми вирішили скасувати підвищення плати за проїзд. Спробуємо затягнути паски та залучити інвестиції".

  Попередній матеріал
  В Перу автобус упав в урвище - десятки загиблих
  Наступний матеріал
  Вибух у ресторані в Китаї - є загиблі і поранені
  Теги: