Нові деталі розслідування вибухів у Бостоні

  Нові деталі розслідування вибухів у Бостоні. Прокуратура висунула звинувачення трьом студентам. Це однокурсники Джохара Царнаєва, якого вважають одним із організаторів теракту. Двоє з них - громадяни Казахстану, третій - американець.

  За даними поліції, жоден із них - не був причетним до підготовки терактів. Однак, усім трьом закидають перешкоджання слідству. Казахи зізналися: після вибухів - винесли з кімнати Царнаєва ноутбук і викинули рюкзак з порожніми ракетами від феєрверків. А американець - дав неправдиві свідчення. Натепер підозрювані - залишаються під вартою. Якщо їх визнають винними - їм загрожує від п`яти до восьми років позбавлення волі і штраф у чверть мільйона доларів. Адвокати затриманих - наполягають на їхній цілковитій невинуватості.

  Роберт Стал, адвокат затриманого Діаса Кабирбаєва: "Мій клієнт відкидає усі звинувачення. Він від самого початку готовий був надати ФБР усю необхідну інформацію, а вибухи на марафоні його шокували і налякали, як і двох інших затриманих. Усі вони і гадки не мали, що організатором теракту був їхній однокурсник".

  Попередній матеріал
  ДТП у Вірменії: 6 людей загинули
  Наступний матеріал
  Суд над громадськими активістами, затриманими під час першотравневих акцій, відбувся в Києві [відео]
  Теги:
  Loading...