Нова постраждала може з`явитися у справі чільника МВФ

  Нова постраждала - може з`явитися у справі чільника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана. Французький адвокат Давід Куббі заявив, що його клієнтка, письменниця Трістан Банон - хоче подати до суду скаргу про сексуальні домагання.

   Інцидент, начебто, стався 10 років тому під час інтерв`ю у помешканні Строс-Кана. Підозрюваний у такому ж злочині проти покоївки одного з нью-йоркських готелів, Строс-Кан - погодився пройти медичну експертизу. Через це на кілька годин відклали засідання суду, під час якого главі МВФ мають обрати запобіжний захід. Експерти зазначають, що звинувачення може поставити хрест на його професійній та політичній кар`єрі.

  У спеціальному відділі з боротьби із сексуальними домаганнями в нью-йоркському районі - Гарлем - провів ніч чільник Міжнародного валютного фонду - Домінік Стросс-Кан. Аби довести свою невинуватість він погодився на медичну експертизу. Через це судові слухання, на яких підозрюваному в спробі згвалтування мають визначити запобіжний захід, відклали на кілька годин.  

  Вільям Тейлор, адвокат Стросс-Кана: "Уряд Сполучених штатів запропонував Стросс-Кану пройти додаткові наукову та судово-медичну експертизу. Він добровільно погодився на це. З її результати ми  прибудемо на судове засідання".

  Через затримання глава МВФ уже пропустив зустріч з канцлером Німеччини - Ангелою Меркель у Берліні. Також Стросс-Кан не встигає на сьогоднішнє засідання міністрів фінансів Євросоюзу в Брюселі. Під час нього мали обговорювати деталі надання допомоги Греції та Португалії. Юристи зазначають -  скандал може завдати значної шкоди репутації посадовця і поставити під загрозу його подальшу кар"єру.

  Брюс Штайн, юрист: "Думаю, що це кінець гри для Стросс-Кана не лише у Міжнародному валютному фонді, а й на політичній арені. Тепер він навряд чи зможе бути гідним суперником президента Франції Ніколя Саркозі на наступних виборах".

  Напередодні покоївка одного з готелів Нью-Йорка звинуватила Домініка Стросс-Кана у сексуальних домаганнях і незаконному утриманні. За її словами, глава МВФ напав на неї, коли вона прибирали у його номері. Потому - не дозволяв піти. Стросс-Кана затримали в аеропорту за кілька хвилин до вильоту в Париж. Він керує Міжнародним валютним фондом з 2007-го року і збирався балотуватися від соціалістів на наступних виборах президента Франції.

  Олександр Войтко, "5 канал".  

  Попередній матеріал
  Тривалі зливи призвели до сильної повені на північному сході Колумбії
  Наступний матеріал
  Попов впевнений, що знесення частини ринку "Лісовий" відбувається законно
  Теги:
  Loading...