Нова хвиля мітингів протесту в Каїрі

  У сутички переріс масовий протест у єгипетській столиці. Побилися противники та прибічники чинного президента, Мухаммеда Мурсі.
  На площі Тахрір ще вдень зібралися кілька тисяч прихильників двох протилежних політичних сил - ісламістських "братів-мусульман" і ліберально-демократичного блоку. Партії об`єдналися, щоби разом висловити недовіру чинному уряду на чолі з президентом Мухаммедом Мурсі. Обурення мітингарів викликало й рішення суду, який у середу виправдав екс-чиновників, причетних до справи про "битву на верблюдах". Під час лютневої революції 2011 року вони, начебто, спровокували напад групи погоничів верблюдів на демонстрантів. Нині мітингарі вимагають повного реформування судової системи та перегляду всіх судових справ, що стосуються революції.

  Мітингувальники: "Я виступаю проти рішеня суду у справі "битви на верблюдах". Це просто фарс, а не суд. Необхідно провести чистку всієї судової системи, одного звільнення генерального прокурора недостатньо. Хтось має відповісти за кров тих, хто загинув під час революції".

  Мітингувальники: "Мурсі чимало досяг за сто днів. Особливо це стосується безпеки та транспорту. Потрібно бути терплячими до президента. Але, з іншого боку, усі прагнуть справедливості для революціонерів. Ті, хто загинув - теж мають права. Потрібно змінити судову систему".

  Попередній матеріал
  У Сімферополі знімають перший кримськотатарський художній фільм [відео]
  Наступний матеріал
  По всій Італії відбулись мітинги проти освітньої реформи
  Теги: