5.ua

Нова хвиля насильства сколихнула Багдад

  Близько десятка замінованих автівок злетіли у повітря в районах, заселених переважно шиїтами. На додачу група невідомих розстріляла сімох людей у південній частині міста. Усі напади сталися увечері у людних місцях. Відповідальності за них не взяла на себе жодна терористична організація. На думку правоохоронців, найвірогідніше, за терактами стоять радикальні суннітські угрупування, пов’язані з Аль-Каїдою. Міжконфесійна ворожнеча в Іраку, останніми місяцями, стає усе запеклішою. Лише за серпень у терактах загинули понад 800 людей, більшість з них у Багдаді та околицях.

  Перший чоловік: «Нападники мали на меті знищити якнайбільше людей, звичайних мирних громадян. Уламки замінованої машини розлетілися навсібіч, загиблих і поранених дуже багато».

  Другий чоловік: «Щоби потрапити на цю вулицю, заміноване авто мусило проїхати щонайменше два блок-пости охорони. Як сталося, що його не зупинили? Терористи що - з космосу прилетіли? Навряд чи. Я вважаю, що це вина влади і правоохоронців - вони допустили серйозні помилки у системі безпеки міста». 

  Попередній матеріал
  Путін: Якщо Київ підпише Угоду про ЗВТ із ЄС, проблеми виникнуть і в України, і в РФ
  Наступний матеріал
  У Боснії гірники забарикадувались у шахті та оголосили голодування
  Теги:
  Loading...