5.ua

Нова чільниця уряду Польщі продовжить політику підтримки України

  Польща ніколи не погодиться на втрату Україною частини її території. Заявила прем'єр-міністр цієї країни Ева Копач перед затвердженням на посаду у Сеймі.


  Новопризначена глава уряду також назвала неприпустимою зміну кордонів суверенних держав Європи за допомогою сили і запевнила, що підтримуватиме всі ініціативи, спрямовані на допомогу Україні в проведенні реформ – економічних, політичних та військових. Ева Копач також наголосила, що метою уряду під її керуванням буде проведення прагматичної політики щодо України.

  "Уряд проводитиме прагматичну політику в контексті того, що відбувається в Україні. Для Польщі та її громадян ключовим є припинення військового протистояння в Україні і об’єднання Української держави. Останні домовленості про припинення вогню не демонструють цього. Польща ніколи не погодиться на анексію української території або зміну кордонів у Європі за допомогою сили", - запевнила Ева Копач.

  Серед решти головних завдань чільниця уряду назвала збереження єдності позиції західних держав у контексті кризи в Україні.

  Нагадаємо, 9 вересня прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск подав у відставку. Це пов'язано із тим, що з 1 грудня він обійме посаду голови Європейської ради.


  Попередній матеріал
  Коломийські школярі почали акцію для підтримки бійців АТО
  Наступний матеріал
  В берлінському аеропорту знайшли бомбу часів Другої світової
  Теги:
  Loading...