Нью-Йорком пройшов "Марш мільйона капюшонів"

  Покарати винних у вбивстві підлітка у Флориді вимагають американці. У Нью-Йорку відбувся "Марш мільйона капюшонів".

  Сотні людей пройшли вулицями міста - так протестувальники віддали шану 17-річному Трейвону Мартіну. Кенгурушка, яку хлопець одягнув у день своєї загибелі, коштувала йому життя. 26 лютого по дорозі додому хлопця застрелив волонтер охорони Джордж Циммерман, що патрулював вулиці їхнього району. Зловмиснику видався підозрілим одяг Трейвона, зокрема, капюшон. Циммерман заявив, що стріляв для самооборони. Поліція відмовилася його заарештувати. Утім, після численних скарг ФБР та  Міністерство юстиції розпочали розслідування інциденту.

  Протестувальник: "Якби Трейвон був живим, він був би зараз тут і разом з вами вимагав би справедливості. Трейвон Мартін був одним із вас. І ми не зупинимося, поки не переможе правда".

  Трейсі Мартін, батько загиблого Трейвона Мартіна: "Наш син не заслужив смерті. Ми не можемо його повернути, але зараз ми боремося, щоби гарантувати справедливий суд, щоби жодні інші батьки не пережили таку ж трагедію".

  Сайбріна Фултон, мати загиблого Трейвона Мартіна: "Наш син не вчинив злочину. Наш син - це і ваш син. Я хочу, щоби ви боролися за справедливість, за правду. Не йдеться про те, хто якої шкіри, йдеться про те, що правильно, а що - ні".

  Попередній матеріал
  Мистецька акція протесту в Греції
  Наступний матеріал
  На півдні Чилі не вщухають масові акції протесту
  Теги: