urasian-defence.ru

Німецький уряд має дані про поставки Росією систем ППО терористам на Донбасі

  Росія ймовірно постачала терористам на Сході України новітні системи протиповітряної оборони (ППО).


  Ці відомості надані німецьким урядом з посиланням на інформацію Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) у відповідь на запит члена комітету Бундестагу з питань оборони від Лівої партії Александра Ноя, пише DW з посиланням на Bild.

  Згідно з наявною інформацію, йдеться про російські самохідні зенітні ракетно-гарматні комплекси наземного базування "Панцир". Вони були зафіксовані на території східних регіонів України 15 та 25 серпня.

  У відповіді на депутатський запит, уряд в Берліні відзначає, що виявлені системи ППО не перебувають на озброєнні української армії, зазначає видання.

  Проте, чи обслуговувалися вони проросійськими терористами, чи ні, виходячи з відповіді федерального уряду, невідомо. Також невідомо, чи були ці системи ППО використані під час аварії малайзійського Boeing-777 з майже 300 пасажирами на борту в липні під Шахтарськом.

  Водночас німецька розвідка має відомості про те, що донбаські терористи частково проходили навчання на російській території. За даними Bild, ця інформація є засекреченою з міркувань національної безпеки.
  Попередній матеріал
  ЄБРР прогнозує падіння українського ВВП до 9%
  Наступний матеріал
  У Росії напали на журналістів ВВС, які знімали сюжет про загиблих військових РФ
  Теги:
  Loading...