Німеччина зупиняє постачання озброєння для військового тренувального табору в РФ

  Через тривалу кризу в Україні Німеччина зупиняє дію угоди про постачання озброєння для військового тренувального табору в Росії.


  Про це німецькій газеті Sueddeutsche Zeitung заявив віце-канцлер і міністр економіки ФРН Зігмар Габріель, передає "Радіо Свобода".

  Згідно з даними видання, відкликано дозвіл на здійснення контракту з Росією із боку одного з найбільших виробників військової техніки Німеччини – групи Rheinmetall. Раніше проект був лише призупинений. Це сталося в березні поточного року, одразу після анексії Росією Криму. 

  2011 року Rheinmetall підписав контракт на будівництво центру підготовки з симулятором бойових дій у Муліно, на південному заході Росії, вартістю близько €100 млн. Передбачалося, що в ньому можна буде тренувати 30 тис. російських солдатів на рік. Rheinmetall відстоював проект навіть після вторгнення Росії до Криму, аж поки німецький уряд нарешті не наполіг на його скасуванні.

  Теперішнє рішення в німецькому уряді пояснили дотриманням щодо Росії санкцій Євросоюзу, які передбачають мораторій на продаж зброї Російській Федерації через її дії стосовно України.
  Попередній матеріал
  У Донецьку більше 600 багатоповерхівок - без струму
  Наступний матеріал
  В Одесі міліція побила активістів, які намагалися зірвати концерт Ані Лорак