Німеччина переходить на нове біопаливо в автомобілях

  Німеччина переходить на нове біопаливо в автомобілях. Відтепер 95-тий бензин повністю замінить пальне Е-10. У ньому 10-ть відсотків домішок біоетанолу. У 95-му було 5-ть відсотків.

  Німецькі автовиробники попередили, що нове пальне може зашкодити лише семи відсоткам автопарку, який їздить на 95-му бензині. Решта можуть сміливо користуватися Е-10. Утім водії зустріли новинку з острахом і досі продовжують заправляти автівки дорожчим, 98-мим бензином, де біодомішок - небагато. Щоб підняти попит на біопаливо міністри вирішили ухвалити низку заходів. Так, на усіх автозаправних станціях вивішуватимуть списки автомобілів, яким не зашкодить новий бензин.

  Норберт Рьотґен, міністр охорони довкілля: "Ми все вирішили. Це - початок нової фази -  впровадження пального Е-10, біопалива. Цей крок необхідний для охорони довкілля, для збереження клімату та ресурсів і для гаранованого достатнього постачання".

  Мартін Гоффман, працівник автозаправної станції: "Я не чув скарг від водіїв, але мої колеги чули, як кілька наших клієнтів нарікали на проблеми із машиною через пальне Е-10. Вони заправилися ним, а потім мали проблеми із двигуном, чи іншими механізмами".

  Попередній матеріал
  Від заметілей потерпає схід Канади
  Наступний матеріал
  197 річницю від дня народження Шевченка відзначають у світі
  Теги: