Німеччина очолить Раду з прав людини ООН у 2015 році

  Західні країни, до яких перейде головування в цій міжнародній організації, затвердили в якості свого кандидата спецпредставника ФРН при ООН Йоахима Рюккера.


  Про це 23 жовтня  повідомляє Deutsche Welle.

  Зокрема повідомлено, що Раду з прав людини ООН у 2015 році очолюватиме Німеччина та відповідне рішення прийняла група західних держав, до якої в наступному році переходить головування в цій організації.

  "У середу, 22 жовтня, представники цих країн затвердили своїм кандидатом 63-річного спецпредставника ФРН при ООН в Женеві Йоахима Рюккера", - йдеться у повідомленні.

  Остаточно кандидатура Рюккера повинна бути затверджена на засіданні Ради з прав людини ООН 8 Грудня, проте ця процедура є скоріше формальністю, зазначає далі агентство. Раніше цей німецький дипломат займав один з керівних постів в МЗС Німеччини, також він (в  різний час) був послом ФРН в Швеції і спецпредставником генерального секретаря ООН в Косово.

  Нагадаємо, 22 жовтня Росія заблокувала рішення ОБСЄ про контроль за її кордоном з Україною. У той же час Уповноважений Ірина Геращенко впевнена, що Місія ОБСЄ має більш активно збирати інформацію в зоні проведення АТО.
  Попередній матеріал
  Окупаційні поліцаї затримали ще одного кримськотатарського активіста
  Наступний матеріал
  Внаслідок нападу палестинця на трамвайну зупинку в Єрусалимі загинуло немовля