Німеччина надає Іспанії $1 млрд на підтримку малого бізнесу

  Мільярд доларів погодилася виділити Німеччина для розвитку малого та середнього бізнесу в Іспанії. До такого кроку країни вдаються заради подолання безробіття у південній Європі.

  Угодою передбачається, що німецький банк розвитку перерахує кошти іспанському під низький відсоток саме для кредитування малих та середніх підприємств. Гарантом позик виступатиме сама Німеччина. Міністр фінансів Вольфганг Шойбле упевнений - позика стимулюватиме бізнес, а відтак - допоможе створити нові робочі місця. Також Німеччина виступила із пропозицією допомогти подібним чином і Португалії. Канцлер Ангела Меркель вважає, що у деяких країнах єврозони підприємцям важко отримати кредит, що негативно впливає на економічне зростання.

  Карлос Паунейро, місцевий мешканець: "Будь-яка сума буде доречною, але, гадаю, мільярда замало. Також необхідно дізнатися умови, за яких він отриманий".

  Маноло Соліс, підприємець: "Звісно, допомога потрібна. Але більше потрібна робота. Ми дуже хочемо працювати. Коли ти працюєш, то отримуєш зарплатню. Більше нам нічого не треба".

  Попередній матеріал
  Музей Другої світової у Донецьку може втратити найбільшу приватну колекцію зброї [відео]
  Наступний матеріал
  Перу. Забудовники пошкодили піраміду віком в 5000 років
  Теги: