Фото onlineathens.com

Німеччина чекає від Москви чітких сигналів деескалації - Штайнмаєр

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що на Сході України зараз надзвичайно небезпечна ситуація, тому ні в якому разі не можна скасовувати чотирьохсторонню зустріч, звплановану на 17 квітня.

  За словами Штайнмаєра, ситуація "настільки загострена, що ті, хто несе відповідальність на Сході та Заході, повинні зустрітися, щоб відвернути ще гірше". Про це міністр заявив у неділю, 13 квітня, у розмові з першим каналом німецького телебачення - ARD.

  Напередодні, 12 квітня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що переговори в Женеві опиняться під загрозою, якщо Київ застосує силу проти терористів, яких він назвав "доведеними до відчаю мешканцямит південного сходу України".

  За словами Штайнмаєра, в Німеччині чекають від Москви на "чіткі сигнали деескалації". Він закликав російське керівництво відкликати російські війська від кордонів з Україною. "Але й слова про дистанціювання від того, що зараз відбувається в деяких південноукраїнських містах, зараз були б доречні", - заявив глава німецького МЗС, передає DW.

  Нагадаємо, 17 квітня у Женеві має відбутися зустріч за участю міністрів закордонних справ України, Росії, США та ЄС, на якій буде обговорюватися українська криза.

  Попередній матеріал
  США готові до розширення санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  МВС озброїть 12 тисяч чоловіків для боротьби з бандитами і терористами