Німе кіно продовжує користуватись популярністю у Великій Британії

  Друге дихання отримало німе кіно у Великій Британії. Музикант Девід Уотс перетворив озвучування фільмів на інтерактивне шоу. Він грає на кількох інструментах, створює звукові ефекти і розважає глядачів під час перегляду.

  Якщо скласти список професій, що зникли на початку 21 століття, тапер, мабуть, посяде одне з перших місць. Музичний супровід німих фільмів уже давно не користується популярністю. Утім, деякі музиканти все ще заробляють у такий спосіб на життя. Переважно вони виступають на фестивалях німого кіно. Девід Уотс не збирається залишати цю професію. Більше того, він перетворює озвучування на справжнє музичне шоу.

  Девід Уотс, музикант: "Я не просто озвучую фільм, а намагаюся додати більше звуків та ефектів. Фактично, я повертаю німе кіно до театру, звідки воно й походить".

  Девід Уотс - піаніст. Він вирішив, що може не просто грати музику для створення емоційного фону під час перегляду, а ще й додавати цікаві ефекти. Музикант використовує безліч предметів - від дитячих іграшок до свистків. Не забуває й про важливий атрибут німого кіно - таблички з написами. Глядачі з задоволенням читають ремарки вголос і допомагають Уотсу створювати спецефекти.

  Звуковий супровід, який створює Уотс, вимагає довгої та ретельної підготовки. Фільми доводиться переглядати сотні разів. Утім, музикант не шкодує часу. Він упевнений - в епоху 3D-фільмів та вражаючих спецефектів важливо зберегти ностальгічне та дещо наївне бачення кінематографу.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Мазда відкликає понад 50 тисяч авто через павуків
  Наступний матеріал
  NASA запускає науковий супутник для вивчення атмосфери
  Теги: