Фото viasat1.com.gh

Нігерійська влада обіцяє $300 тисяч за інформацію про викрадених дівчаток

  Поліція Нігерії оголосила винагороду за інформацію про більш як 240 викрадених школярок.

  Як повідомлялося, бойовики ісламістського угрупування "Боко Харам" понад два тижні тому вдерлися до школи міста Чібок на півночі країни та викрали понад 270 дівчаток-підлітків, 53 із них вдалося втекти, однак решта все ще знаходяться у заручниках. На початку травня ісламісти викрали ще 8 школярок.

  5 травня ісламісти "Боко Харам" вперше підтвердили свою причетність до викрадення та заявили, що збираються продати дівчаток у рабство.

  Штат Борно, в якому сталося викрадення, вважається опорним для угрупування "Боко Харам", члени якого добиваються введення шаріату по всій країні і регулярно нападають на школи.

  Сполучені Штати направили групу експертів до Нігерії, щоб допомогти знайти викрадених школярок. Про готовність надати допомогу у порятунку дітей заявила також Великобританія. Раніше представники британського уряду заявили , що підрозділи військ спеціального призначення Великобританії - спеціальної повітряної служби (SAS) або особливої ​​човнової служби (SBS) - можуть бути розміщені в Нігерії в разі відповідного прохання Абуджі.

  Бойовики "Боко Харам" стоять за більшістю терактів, які регулярно відбуваються в Нігерії.

  США та ряд інших країн внесли це угруповання до списку терористичних організацій.

  Попередній матеріал
  Прикордонники посилили контроль в акваторії Азовського моря
  Наступний матеріал
  Британський міністр: санкції США і ЄС позбавлять Росію економічного впливу