Нігерія потерпає від найбільшої повені в історії країни

  Від масштабних повеней потерпає Нігерія. Найгірша ситуація - у центральній частині країни.

  Свої домівки втратили десятки тисяч людей. Влада евакуювала їх до тимчасових притулків. У регіоні заблоковані дороги, зруйновані сотні будівель, затоплені тисячі гектарів орних земель. Перші локальні паводки почалися у Нігерії ще у липні. Відтоді стихія забрала життя вже понад ста тридцяти людей. Через сильні зливи висока вода не спадає і досі. Ситуацію ускладнило й те, що місцева адміністрація спустила воду з переповнених дамб. Пояснили: це було необхідно, щоби уникнути масштабніших руйнувань. Між тим, нинішню повінь у Нігерії вже називають найгіршою в історії країни.

  Сесе Францис, евакуйований: "Я навіть не готуюся полишити евакуаційний табір, тепер це мій дім. Навряд чи місцева влада допоможе мені відбудуватися, а мою попередню оселю висока вода просто зрівняла з землею".
   
  Ауду Йоханна, речниця агенції з надзвичайних ситуацій: "Лише у нашому таборі для евакуйованих натепер мешкає понад 10 тисяч людей. Ще шість чи сім тисяч - у іншому, а у третьому - близько чотирьох тисяч. І кількість новоприбульців весь час зростає, бо вода продовжує підійматися".

  Попередній матеріал
  Резонансне вбивство у Великій Британії - загинули 2 працівниці поліції
  Наступний матеріал
  Сильні зливи спричинили паводки на північному заході Камбоджі
  Теги: