inforesist.org

Нємцов до російських військових: війна з Україною - це злочин

  Російський опозиційний політик Борис Нємцов переконаний, що участь російських військових у війні в Україні - незаконна. 


  Про це сказано в його зверненні, опублікованому на "Эхо Москвы".

  "В будь-який момент вас можуть відправити, (а декого вже відправили) воювати з Україною. Путін, як Верховний головнокомандувач, прекрасно знає, що участь збройних сил в бойових діях на сході України незаконна. У нього немає мандату на війну, немає дозволу Ради Федерації на застосування ЗС за кордоном", - йдеться у зверненні.

  "Саме тому ви воюєте без відзнак, на бойових машинах замазані ваші розпізнавальні знаки. Саме тому він бреше, що ви заблукали, опинившись в Луганській і Донецькій областях. Саме тому ваших товаришів з 76 дивізії ВДВ Леоніда Кічаткіна та Олександра Осипова таємно ховають на Псковському кладовищі, а їхніх родичів лякають, що якщо вони розкажуть правду, то залишаться без допомоги", - наголосив Нємцов.

  За його словами, саме тому, що їхня участь у війні незаконна, вони і їхні родичі - безправні.

  "Путін і командири від вас відречуться в будь-яку секунду, скажуть, що вони вас на війну не посилали, а родичі ніколи не знайдуть правди, якщо з вами щось трапиться", - підкресли він.

  Політик переконаний, що війна з Україною - злочин, "у якого немає терміну давності".

  "Ця війна на руку ворогам Росії. Це не ваша війна. Це не наша війна. Це війна Путіна за свою владу і гроші. Це війна його друзів-мільярдерів Ротенберга, Тимченка, Якуніна за їхнє збагачення. Пам'ятайте, ви воюєте і вмираєте за них, а не за Росію", - заявив він.
  Попередній матеріал
  Фінляндія підвищила готовність своїх ВПС
  Наступний матеріал
  Бійці батальйону "Київ-1" затримали "Рижого" терориста
  Loading...