Фото lenta-ua.net

Нємцов: чеченські бойовики воюють в Україні з відома Путіна

  Чеченські бойовики відправлені на Донбас з відома і за вказівкою Рамзана Кадирова, а значить і Путіна, переконаний російський опозиціонер Борис Нємцов.


  "Ви тільки подивіться, як виглядає "Російська весна" в Донецьку! Кадировці здійснюють намаз в перерві між боями за аеропорт міста. Ситуація, як у 99-му в Дагестані і Чечні. З однією різницею. Ці головорізи знаходяться там з відома і за вказівкою Кадирова, а значить і Путіна", - написав опозиціонер на своїй сторінці у Facebook.

  "Для тих, хто не вірить - фото. У Донецьку - кадировці. Вони про це самі зізнаються в репортажі CNN. Відправлені Кадировим з відома Путіна. Скоро Кадиров без відома Путіна їх надішле до Москви, якщо "нацлідер" буде погано поводитися і відмовиться платити Кадирову дань $2 млрд на рік", - написав Нємцов, проілюструвавши свої слова сюжетом телеканалу CNN.

  Політик також переконаний у провалі "путінської" пропагандистської машини, яка переконувала росіян, що на Сході України народ повстав проти "фашистів та бандерівців".

  Натомість цей міф виявився розбитим результатами виборів, пише Нємцов: "За Яроша і Тягнибока проголосувало менше українців, ніж за Рабиновича. Українці на бандерівців і фашистів виявилися сильно не схожі".

  Попередній матеріал
  СКУ привітав новообраного президента з перемогою
  Наступний матеріал
  АТО продовжуватиметься до повного знищення всіх бойовиків – Ярема
  Теги: