Нідерланди та Австралія вимагають від Путіна прибрати своїх терористів з місця падіння "Боїнга"

  Прем'єр-міністри Нідерландів та Австралії вимагають від Володимира Путіна відкликати російських терористів із місця падіння малайзійського "Боїнга", щоби експерти нарешті могли забрати тіла та речі загиблих.


  Від Росії обидві країни очікують цілковитого сприяння розслідуванню катастрофи. Про таку позицію прем'єр-міністри заявили під час сьогоднішньої зустрічі.

  "Я очікую, що Володимир Путін натисне на сепаратистів, щоби ми отримали безперешкодний доступ до місця падіння літака, щоби ми могли співпрацювати з українцями. Це нормально і природно – прагнути забрати тіла загиблих та їхні речі, а також завершити розслідування" – зазначив голова уряду Нідерландів Марк Рютте.

  Тоні Еббот, у свою чергу, заявив: "Австралія очікує від Росії повної співпраці у розслідуванні. Ми не хочемо якогось іграшкового розслідування, компромісів або саботажу. Нам потрібна лише повна співпраця. Ми маємо зобов’язання перед нашими загиблими – встановити справедливість. І Росія, як член міжнародної спільноти, повинна сприяти встановленню істини та притягненню нападників до відповідальності".

  За кілька днів російський президент приїде до Брісбена на саміт "Великої двадцятки". Офіційної інформації про заплановану зустріч із австралійським прем'єром Тоні Ебботом поки що немає, однак той заявив – розмови Путіну уникнути не вдасться.

  Попередній матеріал
  ГПУ викрила факти розтрати бюджетних коштів посадовцями Міністерства соцполітики
  Наступний матеріал
  Виїхати або заїхати в зону проведення АТО стало складніше