Фото politikus.ru

Нідерланди дали Путіну останній шанс виправитись

  Нідерланди дають Путіну останній шанс – саме такі слова використав голландський прем’єр-міністр Марк Рютте після телефонної розмови з президентом Росії.


  Заявив: вимагає, щоби Москва негайно вплинула на сепаратистів, щоби ті допустили до місця падіння літака слідчих і припинили знущання над тілами загиблих. Прем'єр Нідерландів, що втратив у катастрофі майже дві сотні співвітчизників, заявив – його рішучість поділяють Німеччина, Австралія та Велика Британія.

  Британський міністр закордонних справ, зі свого боку, заявив – Росія має лічені години, щоби виконати зобов'язання перед світом. "Уся міжнародна спільнота об’єдналася. і справа не у протистоянні Заходу та Росії: ми вимагаємо належного доступу до місця падіння літака, гідного поводження з тілами жертв та збереження усіх доказів. Росія повинна вплинути на сепаратистів і увесь світ стежить, чи виконає вона свої зобов’язання у найближчі години", – повідомив Філіп Геммонд.

  Нагадаємо, за сьогоднішніми підсумками розслідувань спецслужб та матеріалів вільної преси стає усе зрозуміліше, що за терактом стоїть саме Путін. Підконтрольні йому бойовики на місці трагедії зараз розкрадають речові докази та просто цінні речі, і вивозять тіла загиблих, унеможливлюючи роботу слідчих.
  Попередній матеріал
  Терористи мародерствують на місці авіакатастрофи та заважають спеціалістам
  Наступний матеріал
  Українські війська протистоять атакам терористів та обстрілам російських агресорів
  Теги:
  Loading...