військові США defense.gov

"Нічого нового немає": РФ відреагувала на заборону співпраці з військовими США

  Стійкі контакти між військовими РФ і США ведуться тільки у рамках досягнутої домовленості про уникнення небажаних інцидентів у повітрі – Лавров

  Заборона Конгресу на співпрацю військових Російської Федерації та Сполучених Штатів "не має нічого нового", контакти за цією лінією обмежені механізмом запобігання інцидентів у повітрі. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, повідомляє "УНІАН" з посиланням на російське інформагентство.

  "Щодо обмежень на контакти між військовими Росії та США, які введені американським Конгресом, то тут нічого нового немає, ще у торішньому бюджеті Пентагону містилася заборона на контакти за лінією військових відомств", - зазначив він.

  Лавров додав: "Стійкі контакти між російськими та американськими військовими ведуться тільки у рамках досягнутої домовленості про уникнення небажаних інцидентів у повітрі".

  Нагадаємо, 2 грудня Палата представників Конгресу США схвалила військовий бюджет, який забороняє співпрацю військової адміністрації з РФ. Гроші на це не видаватимуться доти, доки Росія не звільнить окуповану територію України.

  Попередній матеріал
  У Стокгольмі невідомі в масках зчинили стрілянину в кав'ярні – двоє загиблих
  Наступний матеріал
  Тука сказав про серйозну загрозу для вирішення конфлікту на Донбасі

  Військові навчання на півдні України не несли загрози РФ – екс-заступник Генштабу

  Президент Киргизстану вимагає від Путіна прибрати російські військові бази – у Росії відреагували

  В НАТО розкритикували "агресивну військову риторику" Росії

  РФ розгорнула масштабні навчання на кордоні з Україною: російських військових підняли за тривогою