telegraf.com.ua

Ні російська влада, ні Навальний не очікували, що на мітинги вийде стільки молоді – журналіст

Цього разу на мітинг в Росії вийшла величезна кількість неповнолітніх дітей

Ні російська влада, ні Навальний не очікували, що антикорупційні мітинги в Росії вийде така кількість молоді і неповнолітніх, які організувались через соціальні мережі. Про це в ефірі "5 каналу" заявив журналіст Іван Яковина.

"Ні російська влада, ні сам Навальний не очікували появи такої кількості неповнолітніх дітей. Наразі триває розслідування – звідки вони взялися, раніше на жодних акціях протесту їх не було, а цього разу вони прийшли, при чому десятками тисяч. З'ясували, що в цих дітей є свої групи у ВК і свої канали в Telegram і інших месенжерах. Фактично – це інший світ, який не перетинається з аудиторією Facebook, де сидять 30-35 річні особи. В них там є свої лідери думок, про яких ніхто з нас не чув, у яких десятки мільйонів підписників. І от там, перед мітингами Навального ідею про те, що це модно і що це круто стала дуже швидко поширюватись. При чому не з боку Навального, а в середині цих спільнот", – зазначив Яковина.

"Ці підлітки не вважають потрапляння в автозак проблемою, для них це гордість, вони знімали це на відео і усюди це постили. Більш того, були сутички з поліцією, багато людей постраждало, один ОМОНівець після зустрічі з цими дітками вирушив у реанімацію. Вони прийшли з палками, з дубинами, вони хотіли сутичок – це нове покоління, це вільні люди, в яких немає страху", – наголосив він.

Попередній матеріал
Коли нарешті в Україні з'явиться перший офіційно покараний корупціонер – "Час.Підсумки дня"
Наступний матеріал
Житель Київщини у власному будинку застрелив одного з грабіжників
Loading...

Коли люди в Росії виходять з плакатами проти Медведєва, ні слова не кажучи про Путіна, то це схоже на шизофренію - нардеп

Фури вишикувалися уздовж доріг: у РФ стартувала масштабна акція протесту далекобійників

"Димон ответил", де був під час мітингів по всій Росії

#ДимонОтветит: На масові протести в Росії вийшли майже 60 тисяч людей по всій країні – ЗМІ

Завтра над Навальним відбудеться суд – прес-секретар

Лише шоу та серіали: Федеральні телеканали РФ нічого не повідомили про багатотисячні акції протесту