Незвичний протест перед будівлею ООН у Нью-Йорку

  Незвичний протест перед будівлею ООН у Нью-Йорку. Група активістів з "Емнесті Інтернешенал" - облаштувала перед її входом макет цвинтаря. Так люди намагалися привернути увагу дипломатів до проблеми міжнародної торгівлі зброєю.
  На майже трьох десятках білих муляжів надгробків протестувальники написали: 2 тисячі людей гинуть від зброї щодня. Активісти закликали ООН якнайшвидше запровадити жорсткі обмеження на ринку зброї. Дипломати обговорювали відповідний документ протягом трьох тижнів. Проект тексту договору оприлюднили у вівторок, а остаточно ухвалити його мають вже завтра. Втім, пікетувальники вважають, що в угоді багато слабких місць, які необхідно переглянути.

  Веріті Койл, активістка Amnesty international: "Ми хочемо, щоби договір ООН про торгівлю зброєю став документом, що змінить світ на краще і врятує тисячі людських життів. Але натепер у проекті угоди - залишається багато лазівок. Досі не існує глобальних міжнародних стандартів у торгівлі зброєю. А це необхідно. Експортуючи зброю уряди усіх країн мусять гарантувати, що вона не буде застосована у військових конфліктах або для порушень прав людини". 
  Попередній матеріал
  Українські правоохоронці гостинні до іноземців лише під час Євро-2012 [відео]
  Наступний матеріал
  Олімпійський вогонь прибув до Собора Святого Павла в Лондоні
  Теги: