Незвичайну колекцію одягу от кутюр показали французькі модельєри

  І модно, і смачно. Незвичайну колекцію одягу від кутюр - показали французькі модельєри. Створити її - допомогли кондитери.

  На подіум виставкового центру у Парижі - вийшли дев`ятнадцять моделей у вбраннях, майже повністю виготовлених з шоколаду. Показ приурочили до виставки "Салон дю Шоколад". З білих, чорних та молочних солодощів - створили азійські кімоно, європейські бальні сукні і навіть подобу футуристичних скафандрів. Публіка сприйняла колекцію з захватом. А для прихильників здорового харчування - у сусідньому павільйоні на виставці "Осінній ярмарок" показали одяг, виготовлений зі свіжих овочів. Зокрема сукні оздобили баклажанами, червоним перцем та листям банана.

  Стефан Боннат, шоколадье: "Шоколад зазвичай крихкий, а моделі багато рухаються. Тож для створення шоколадної колекції довелося чимало поекспериментувати. А ще наш матеріал тане від температури тіла, але ми знайшли спосіб обійти і цю проблему".

  Карен Кармоді, дизайнерка: "Моя нова колекція це звичайні сукні, але оздоблені свіжими овочами. Їхні Багаті природні кольори і різноманітна фактура - виглядають надзвичайно привабливо".

  Попередній матеріал
  Сутичками з поліцією закінчилася демонстрація курдів в Туреччині
  Наступний матеріал
  Південний схід Індії готується до потужного циклону Нілам
  Теги: