Незвичайна художня виставка відкрилася в одній із мистецьких галерей Нью-Йорка

  Незвичайна художня виставка відкрилася в одній із мистецьких галерей Нью-Йорка. Автор усіх полотен - п`ятирічна дівчинка Аеліта Андре.

  Перший шедевр юна художниця створила, коли їй ще не виповнилося і двох років. Нині мистецтвознавці називають дівчинку наймолодшою професійною художницею у світі. А вартість її картин оцінюють - від 5 до 13 тисяч доларів. Твори Аеліти показували на кількох сольних виставках, публіка сприйняла їх надзвичайно тепло. Нинішня експозиція - називається "Аеліта Андре: Потаємний Всесвіт". На ній представлені двадцть дві роботи. Виставка триватиме - до початку липня.

  Аеліта Андре, художниця: "Мої малюнки про космос, вони  не реалістичні, а скоріше абстрактні. Я люблю усі кольори навіть сірий і чорний, але найбільше мені подобаються червоний, синій і зелений, а ще срібний і золотий".

  Анджела ді Белло, директор художньої галереї: "Її роботи - ніби місток між реальністю та абстракцією. Картини дуже сильні і майстерно виконані. У всесвіті, зображеному дівчинкою, мешкають єдинороги, феї, реальні та міфічні тварини, метелики та інші комахи. Тож я означила б творчість Аеліти як абстрактний експресіонізм чи сюрреалізм".

  Попередній матеріал
  Українська збірна прилетіла до Донецька [відео]
  Наступний матеріал
  Лише 3% українців вірять, що вибори будуть чесними
  Теги: