5.ua

Нетаньяху назвав іранського президента "вовком в овечій шкурі" [відео]

  Вовком в овечій шкурі назвав нового іранського президента Хассана Роухані прем`єр-міністр Ізраїлю Беньямин Нетаньяху. Він виступив на Генеральній Асамблеї ООН з різкою критикою нової іранської влади. І заявив: чинна іранська політика лібералізації лише прикриття для подальшого продовження розробки ядерної зброї.

  Нетаньяху вважає: Іран повинен повністю відмовитися від ядерної програми, а єдиний спосіб для світової спільноти досягти цього - не припиняти тиск і запроваджувати нові жорсткі економічні санкції щодо Тегерану. Нагадаємо, після приходу до влади в Ірані нового президента, відносини цієї держави із Заходом  покращилися. Зокрема, відновилися перемови щодо ядерної програми, заморожені за часів попередника Роухані - Махмуда Ахмадінеджада.

  Беньямін Нетаньяху, прем`єр-міністр Ізраїлю: "Я усвідомлюю, що Роухані звучить не схоже на Ахмадінеджада. Але коли йдеться про іранську ядерну програму - єдина різниця між ними це те, що Ахмадінеджад був вовком у вовчій шкурі, а Роухані - вовк в овечі й шкурі, вовк, який вважає, що може красивими промовами замилити очі міжнародній спільноті. Мені, як і усім, хотілось би вірити заявам нового іранського чільника, але ми мусимо судити не за словами, а лише за справами".

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Одесі та Сімферополі розпочнеться опалювальний сезон
  Наступний матеріал
  США висилають з країни 3-х венесуельських дипломатів