Нелегальну міграцію в Італії визнано кримінальним злочином

  Кримінальним злочином визнали нелегальну міграцію в Італії. Відсьогодні вступив в дію резонансний закон, суперечки довкола якого кілька місяців точилися у італійському парламенті. Для Італії питання нелегальних мігрантів - болюче. Адже понад тридцять відсотків нелегальних мігрантів з усього світу живуть і працюють саме у цій країні. Серед них - щонайменше чотириста п`ятдесят тисяч українських заробітчан.
  Від двох до чотирьох років ув`язнення відтепер загрожуватиме нелегальним мігрантам в Італії. Парламентарі переконані - прийнявши закон про незаконну міграцію, вони знизять рівень злочинності та зроблять життя ітаційців безпечнішим.

  Карло Віціні, сенатор правого крила парламенту: "Ті, хто ризикує подорожувати і працювати таким чином, вже наражаються на небезпеку. Тому для них не буде несподіванкою, якщо їх арештовуватимуть просто на вулицях і доправляти до в`язниць. Вони нелегально живуть в Італії на правах звичайних громадян, тому і покарання мають нести за італійськими мірками".

  Цим законом італійська влада також сподівається зменшити кількість циганських таборів, розташованих у Римі та на його околицях. Асоціація Червоного Хреста уже розпочала офіційний перепис ромів, які нелегально проживають у країні. Із ста п`ятидесяти тисяч італійських циган лише половина має громадянство. Втім, не всі парламентарі підтримали закон. Представники лівого крила вважають його дискримінаційним.

  Феліче Касон, сенатор лівого крила парламенту: "Замість того, щоб задля зниження рівня злочинності збільшувати кількість патрульних бригад на вулицях та видатки на поліцію, вони створюють міліціантам зайві проблеми. Їм просто не вистачить коштів, щоб утримувати всіх нелегальних мігрантів в італійських в`язницях".

  Восени італійські депутати мають намір розглянути ще один законопроект. За ним навіть незаконний в`їзд до Італії вважатиметься злочином. Тим часом, вже у четвер три тисячі озброєних поліцейських вже почали патролювати вулиці італійської столиці у пошуках незаконних заробітчан.

  Ірина Примачик, 5 канал
  Попередній матеріал
  Працедавцям французів дозволили самим вирішуватимуть кількість робочих годин
  Наступний матеріал
  Для демонтування Троїцького більше не проводитимуть тендери,- Павленко
  Теги:
  Loading...