Нелегальні мігранти протестують у Франції

  Кілька сотень жінок – нелегальних мігрантів вийшли з протестом на вулиці Парижу. Протестувальниці вимагають від уряду право на проживання та роботу у Франції.
  Більшість з них – незаконно проживають у Парижі протягом багатьох років. Через відсутність документів - як жінки так і чоловіки - не можуть отримати ані медичної та соціальної страховки ані високооплачуваної роботи. Нелегали роками працюють прибиральниками та вантажниками. А з приходом до влади, президента Франції Ніколя Саркозі в країні почали проводити ще більш жорстку політику по відношенню до заробітчан. В країні навіть створили спеціальне міністерство у справах нелегалів. Частіше за все іноземців, у яких немає документів просто миттєво депортують на батьківщину.

  Фофана Кані, протестувальниця: "Якщо ти живеш у Франції ти повинен постійно боротися. Боротися за свої права. Повірте мені, жінок-нелегалів у Франції багато, але усім їм живеться не солодко".

  Фанта Сідібе, протестувальниця: "Я працюю більше аніж десять годин на добу шість днів на тиждень. А отримую всього 700 чи 800 євро. Мені заледве вистачає грошей на прожиття".
  Попередній матеріал
  У Києві подорожчав хліб
  Наступний матеріал
  Ключі від власних будинків отримали на Закарпатті 11 багатодітних родин
  Теги:
  Loading...