Негода у Великій Британії забрала життя двох людей

  До двох зросла кількість жертв негоди у Великій Британії. Ще щонайменше двоє - зазнали тяжких травм. Сильні зливи на південному сході країни - не вщухають п`ятий день поспіль. Вони призвели до паводків.

  Висока вода пошкодила дороги та мости, підтопила понад вісім сотень будинків. Кілька населених пунктів повінь відрізала від навколишнього світу. Більшість автошляхів у регіоні - закриті. У графстві Корнуолл оголосили евакуацію. У постраждалих населених пунктах - працюють рятувальні центри, куди місцеві мешканці можуть звертатися по допомогу. Прогнози синоптиків невтішні: найближчими днями зливи у регіоні не припиняться.

  Сара Шейп, речниця поліції Корнуоллу: "Лише за одну ніч затопило щонайменше двісті п`ятдесят домівок. Через негоду довелося перекрити для руху півсотні автошляхів. Втім, натепер ситуація стабілізується".

  Дерек Байнтон, місцевий мешканець: "Мою оселю підтопило. Постраждали килими та меблі, викинути довелося чимало речей. Решту - ще можна висушити і відремонтувати. На це знадобиться щонайменше кілька тижнів".

  Попередній матеріал
  У Бангладеш обвалилася недобудована естакада - 13 загиблих
  Наступний матеріал
  Від високої води потерпає Панама
  Теги: