Негода у світі (репортаж)

  Рекордні снігопади зафіксували напередодні у американському штаті Нью-Йорк, там намело 65 сантиметрів снігу. У понеділок опади тимчасово припинилися, Східне убережжя США потроху оговтується від транспортного хаосу. Тим часом Європа - і досі потерпає від проблем із транспортом. Затримуються авіарейси, від п`ятниці не працює залізничний тунель під Ла-Маншем.

  Через аварію припинилося залізничне сполучення між Британією та континентом на невизначений термін. У понеділок пасажирські потяги не зрушили з місця, перевірки тунелю триватимуть і у вівторок. Власники "Євростару" звинувачують у проблемі ... зиму - сніг та морози, незвичні для Франції. Однак, пасажирів такі пояснення не задовольняють.

  Не вирішує транспортних проблем Європи і повітряне сполучення. Скасовані половина рейсів із аеропортів Парижа, у Бельгії пасажири потерпають від багатогодинних затримок. Аеропорти Німеччини поновили роботу, однак із пасажирським потоком впоратися не можуть.

  Надію на покращення ситуації європейцям подають - Сполучені Штати. Лишень напередодні схід США засипАло снігом, були скасовані тисячі авіарейсів. Однак у понеділок опади припинилися. Дороги розчистили для автомобілістів, а крамниці - прочинили двері для передріздвяних покупців.

  Попередній матеріал
  На Русанівських Садах вирубують дерева
  Наступний матеріал
  Пасажирський потяг зійшов із рейок у столиці Хорватії
  Теги: