повінь у Вайомінгу 5 канал

Негода у США: торнадо в Оклахомі та повінь у Вайомінгу

У Сполучених Штатах вирує негода, внаслідок торнадо загинули дві людини

Дві людини загинули в американському штаті Оклахома внаслідок торнадо. Кілька будинків стихія буквально рознесла на друзки, десятки будинків сильно пошкоджені.

Найбільший торнадо сягнув 1,5 км в діаметрі. Ще кілька утворилися в сусідній Небрасці, однак там серйозних руйнувань немає. Місцева влада назвала ситуацію загрозливою для життя й закликала людей не відходити далеко від прихистків у найближчі кілька днів, щоб вони могли швидко сховатися в разі утворення нового торнадо.

У штаті Вайомінг – масштабна повінь. Через тривалі зливи річки вийшли з берегів. Висока вода зруйнувала будинки та дороги, із помешкань на березі ріки Літл Вінд терміново евакуювали людей. У районі підтоплення також обмежений автомобільний рух, а всім мешканцям наказали підготуватися до евакуації в будь-який момент. За даними синоптиків, рівень води продовжує збільшуватися.

Нагадаємо, більш ніж 150 людей стали жертвами сильної спеки в Індії. Станом на 21 квітня температура трималася на позначці 40 градусів, а в деяких районах сягала 46 градусів. У штаті Телінгана, де померло близько 100 людей, такої спеки не було вже 10 років. Влада закрила школи, а в найспекотніші години заборонила всі вуличні роботи, зокрема будівництво.

Попередній матеріал
Росія вклала величезні гроші в те, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні під час травневих заходів - Парубій
Наступний матеріал
Білорусь заявила в ООН, що не забороняла в'їзд Геращенко
Теги:
Loading...

Зсуви грунту, торнадо та лісова пожежа: негода у світі

Потужний смог, лісова пожежа та сильний град: негода у світі

Лісові пожежі, потужні повені та рекордний град: негода у світі