Не вщухають студентські протести у Латинській Америці

  Не вщухають студентські протести у Латинській Америці. До вимог про кращу і доступнішу освіту - долучилася молодь Болівії. На вулиці столиці - вийшли тисячі юнаків та дівчат.
  Вони вимагають, щоби влада виділяла ВИШам більше грошей. Взяти необхідні кошти - пропонують - з податків, які платить населення. Протестувальники заблокували рух у центрі Ла-Паса і закликали студентів з інших міст - долучитися до протестів. Поліція пильно стежила за демонстрантами. Втім - акція пройшла мирно і без інцидентів. Молодь заявила, якщо урядовці не дослухаються до їхніх вимог організують нові протести. Зі схожими вимогами на вулиці вже впродовж кількох місяців виходять студенти Чилі та Колумбії.

  Елмер Галлардо, протестувальник: "Настала пора студентам усіх університетів країни - боротися за своє право на гарну і доступну освіту. Ми прагнемо, щоб необхідну частку бюджетних коштів отримував не лише наш ВИШ, але й усі навчальні заклади країни".

  Джонні Тронкозо, поліцейський: "Протест минув без інцидентів. Адже ці студенти - майбутні професіонали, і вони мають подавати приклад прийдешнім поколінням. Гадаю, вони це розуміють, тож і надалі не допустять погромів і заворушень".

  Попередній матеріал
  У Еквадорі влада евакуює мешканців з околиць вулкана Тунгу-Рауа
  Наступний матеріал
  У США готуються до Різдва
  Теги: