Не вщухають протести у Іспанії

  Не вщухають протести у Іспанії. Учасники антикапіталістичного руху "Індігнадос", що означає "обурені" вкотре вийшли на вулиці Мадриду з гаслами проти заходів економії, безробіття та погіршення рівня життя.
  Участь у акції взяли тисячі людей. Вони зібралися на центральній площі міста після того, як напередодні поліція розігнала попередню демонстрацію Обурених. Тож на додачу до традиційної критики економічної політики влади протестувальники вимагали звільнити з-за ґрат два десятки активістів, заарештованих у суботу. Нові виступи демонстрантів минули переважно мирно. За даними поліції, усього за вихідні - участь у демонстраціях Обурених в у Іспанії - взяли понад 70 тисяч людей. Так іспанці відзначають річницю заснування протестного руху.

  Марія Хесус, протестувальниця: "Гадаю, щодня до нас долучається усе більше людей, рух Обурених стає дедалі популярнішим, охоплює усі соціальні сфери. На акції протесту виходять люди усіх вікових категорій та ідеологій, бо потребують усі одного - економічного благополуччя".
  Попередній матеріал
  В боксах британської команди "Формули-1" спалахнув вогонь
  Наступний матеріал
  Атмосферу Франції 1930-х років відтворили у Парижі
  Теги: