Не вщухають протести у Греції

  Не вщухають протести у Греції. Тамтешні мешканці обурені новими заходами економії уряду. У Іоанніні - на півночі країни - відбулися одразу кілька акцій. Їх приурочили до параду з нагоди дня незалежності міста.
  Крокуючи повз трибуни з можновладцями - колона студентів демонстративно відвернулася від них. Учасники ходи кажуть у такий спосіб показали своє невдоволення некомпетентністю влади. А місцеві фермери з компанії, яку збираються закрити, безкоштовно роздавали людям на вулицях молоко. Коли поліція спробувала розігнати несанкціоновану акцію спалахнули бійки. Кількох найактивніших протестувальників заарештували. Попри невдоволення греків уряд країни рішуче налаштований впроваджувати усе нові антикризові заходи. Це - необхідна умова для отримання Афінами нового кредиту у 130 мільярдів євро від ЄС та МВФ, узгодженого напередодні у Брюсселі.

  Анна Діамантопулу, міністр освіти Греції: "Ми добре усвідомлюємо усі складнощі, які постають зараз перед грецьким народом. Але усі заплановані заходи - необхідно, поступово запровадити, це вже вирішене питання. Це потрібно, щоби стати на шлях стабілізації економіки та розвитку країни".
  Попередній матеріал
  Замах на президента Абхазії
  Наступний матеріал
  Контрабанду цуценят викрили митники Італії
  Теги: