Не вщухають лісові пожежі у американському Колорадо

  Не вщухають лісові пожежі у американському Колорадо. Їх вже назвали найгіршими у історії штату. Загинула щонайменше одна людина. Евакуюватися були вимушені - 35 тисяч місцевих мешканців.

  Вогнем охоплені десятки тисяч гектарів лісів. Полум`я дісталося другого за розміром міста штату - Колорадо Спрингс. У його передмістях згоріли близько 350 помешкань. У боротьбі з вогняною стихїією задіяна половина усієї техніки та співробітників пожежної служби США. Втім, натепер їм вдалося локалізувати лише 15 відсотків джерел займання. Допомогла зміна погоди вщух сильний вітер, який роздмухував полум`я. За оцінками фахівців, повністю подолати пожежі вдасться не раніше ніж за кілька тижнів. Постраждалі від вогню райони сьогодні відвідає президент Барак Обама.

  Постраждалий: "Ми всі мешкали у одному районі, який знищило полум`я. Зараз залишаємося в евакуаційному центрі, обговорюємо, як будемо відбудовуватися, яку частину збитків покриють страхові виплати і як ми зможемо допомогти один одному".

  Джеррі Марр, лісник: "Ми досягли значного прогресу у боротьбі з вогнем. Погода була на нашому боці. З моменту, коли загорілися ліси - остання доба була найменш вітряною, тож нам вдалося зробити дуже багато".

  Попередній матеріал
  Компромісу у питанні про методи фінансової допомоги проблемним банкам досягли у Брюсселі
  Наступний матеріал
  Від Строс-Кана пішла дружина
  Теги: