У Токіо вчилися тому, як діяти у разі землетрусу 5 канал

Навчання в Японії: за легендою в Токіо стався 7-бальний землетрус

На Японію припадає 20% найсильніших світових землетрусів

У Токіо вчилися тому, як діяти у разі землетрусу. У серпні там пройшли масштабні тренування, в яких взяли участь не лише пожежники та рятувальні бригади, а й звичайні мешканці міста.

Загалом до навчань залучили близько 4 тисяч людей, використовували спецтехніку та всі необхідні предмети особистого захисту. За легендою, стався землетрус магнітудою понад 7. Після сигналу, який сповіщає про землетрус, люди одягали каски, присідали, або тікали на дах.

Під час проведення заходу пожежні вчили людей, як правильно транспортувати поранених і звісно самі відпрацьовували рятувальні прийоми.

Подібні навчання проводять щороку, цьогоріч вони наймасовіші. 

"Йдеться про те, щоб лишатися спокійним під час евакуації. І хоча це лише навчання, я дуже радий, що брав в них участь. Це дуже важливо – хоча б раз в житті відчути щось подібне", – ділиться враженнями учасник навчань.

Зазначимо, що Японія – один з найбільш сейсмічно активних регіонів світу. П'ята частина усіх найсильніших світових землетрусів сталася саме тут.

Нагадаємо, у ніч проти середи, 24 серпня, у центральній Італії стався потужний подвійний землетрус, поштовхи відчувалися навіть у Римі. Частина містечок Італії зазнала значних руйнувань, місто Аматріче зруйновано вщент. Жертвами трагедії стали понад 250 італійців.

Попередній матеріал
Радник Авакова: Новий керівник відділення поліції у Кривому Озері – незаплямована людина
Наступний матеріал
Посол: Коли Росія ветувала трибунал щодо MH17, в Австралії не залишилося сумніву, хто винен у збитті літака
Теги:
Loading...

Жахливі наслідки землетрусу в Італії: загинули 250 людей, ще понад три сотні отримали поранення

Цієї ночі в Італії стався новий землетрус

Повені, землетрус та пожежа: стихійні лиха у світі

Смертельна повінь, лісова пожежа та потужний землетрус: негода у світі