НАТО: за останні кілька тижнів кількість російських військ в Україні не змінилася

  За даними НАТО, за останні кілька тижнів кількість російських військ на території України не змінилася.


  Про це заявив головнокомандувач об’єднаних збройних сил Альянсу в Європі генерал Філіп Брідлав, який сьогодні прибув з візитом до Києва, передає “Радіо Свобода”.

  За словами генерала, важливим є те, які ресурси, війська, що зосереджені вздовж кордону Росії і які вона може швидко задіяти в разі потреби.

  Брідлав також підкреслив, що ті російські військові, які перебувають на українській території, здійснюють тренування, підготовку, оснащення проросійських бойовиків.

  Він нагадав, що під час псевдовиборів, проведених угруповуваннями “ДНР” та “ЛНР”, Росія критично близько підвела значні сили до українського кордону.

  Генерал також наголосив, що НАТО стежитиме, чи Росія справді розташовуватиме ядерну зброю на території Криму.

  Напередодні у штабі АТО повідомили, що за останній тиждень зафіксували зменшення кількості російських військових на Донбасі. За даними військових, територію України покинули близько тисячі солдатів.

  Між тим, в МЗС заявили, що російський контингент навпаки збільшується. У відомстві повідомили, що близько 85 одиниць техніки, 500 бойовиків та 300 кадрових військових Росії незаконно проникли на територію України лише за минулий тиждень.
  Попередній матеріал
  Троє мирних мешканців поранені внаслідок обстрілу бойовиками міста Попасної - Москаль
  Наступний матеріал
  Україна націоналізувала нафтопровід, який Росія вважала своїм