Фото із відкритих джерел

НАТО вважає Абхазію та Південну Осетію частиною Грузії - Столтенберг

  Поважати територіальну цілісність і суверенітет Грузії в межах міжнародно визнаних кордонів закликав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

  Про це повідомляє Associated Press.

  Генсек Альянсу закликав Росію відкликати визнання грузинських регіонів Абхазія та Південна Осетія як незалежних держав і заявив, що НАТО вважає їх частиною Грузії. Він також зазначив, що відносини Грузії з Альянсом на правильному шляху, і сама Грузія також. Важливими та дуже корисними для своєї країни зусилля НАТО зі зміцнення безпеки визнала і міністр оборони Грузії Тіна Хідашелі.

  "Дуже важливим є те, що зміцнення НАТО у сусідніх країнах допомагає нам. Це факт. Це йде на користь Грузії, Україні, Молдові, всім. Якщо НАТО стає сильнішим - ми всі стаємо сильнішими, тому що саме в цьому полягає сенс партнерства. Тому все, що відбувається, - чи то посилення оперативних сил, чи то зміцнення кордонів НАТО, східних кордонів, або, скажімо, охорони повітряного простору Туреччини - це все на користь нашій безпеці. Тому ми вітаємо ці зусилля і сподіваємося, що вони триватимуть і надалі. Адже зрештою вони є запорукою безпеки не окремих країн, а всього євразійського континенту", - зазначила міністр оборони Грузії Тіна Хідашелі.

  Нагадаємо, 8 жовтня голова Міжнародного кримінального суду (МКС) передав справу щодо Грузії в Палату досудового слухання. Міжнародний кримінальний суд вирішить, чи варто порушувати справу щодо Грузії.

  Попередній матеріал
  Демчишин: Компанії в Казахстані зацікавлені у приватизації українських енергокомпаній
  Наступний матеріал
  ВР має ухвалити пакет законопроектів щодо запровадження безвізового режиму з ЄС до початку листопада - МЗС
  Теги:
  Loading...