Фото wiadomosci.wp.pl

НАТО: вторгнення Росії в Україну малоймовірне

  Головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Філіп Брідлав заявив, що російські війська навряд вторгнуться в Україну.


  Як відмітив Брідлав, Москва буде домагатися своїх цілей іншими засобами: російська сторона "продовжить намічений курс на дискредитацію української влади, провокуючи заворушення, щоб закласти основи для сепаратистського руху", передає Reuters.

  Також головнокомандуючий відмітив, що поки рано говорити про причетність російських спецпідрозділів до знищення під Слов'янськом трьох вертольотів української армії.

  Нагадаємо, станом на 5 травня українські спецпризначенці у жорстокому бою розгромили велике угруповання терористів, яка зробило спробу прориву з оточеного Слов'янська. Є загиблі. Правоохоронці також повідомляють, що терористи масово обстрілюють і підпалюють житлові будинки у Слов'янську, аби звинуватити у цьому українських вояків. Нагадаємо, що у ніч на 2 травня в районі міста Слов’янськ Донецької області було збито два вертольоти Мі-24 Збройних Сил України, які здійснювали повітряне патрулювання у визначеному районі. Бойові машини було збито невідомими особами з використанням переносних зенітних ракетних комплексів (ПЗРК). В результаті обстрілу декілька військовослужбовців Збройних Сил України загинуло, один отримав поранення.

  Крім того, пострілами зі стрілецької зброї було пошкоджено вертоліт Мі-8 армійської авіації Збройних Сил України. В цьому випадку жертв немає, поранено одного військовослужбовця.

  Факт використання проти Збройних Сил України ПЗРК яскраво засвідчив, що проти військовослужбовців на Донеччині діють далеко не “мирні протестувальники”, а добре підготовлені та озброєні професійні диверсійні групи, які шляхом здійснення терористичних актів та диверсій намагаються дестабілізувати обстановку.
  Попередній матеріал
  МВС: ядро бойовиків у Слов’янську – військові професіонали
  Наступний матеріал
  МЗС Німеччини радить своїм громадянам тікати з південно-східних областей України