НАТО: Росія сама себе ізолює

  НАТО не збирається ізолювати Росію, а нинішні її проблеми пов'язані тільки з тим, що Москва не поважає міжнародне право.

  Таке пояснення ситуації довкола країни-агресора надав заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу на зустрічі з представниками неурядового сектору в Тбілісі. Про таке інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Голос Америки".

  "НАТО не збирається ізолювати Росію – вона сама себе ізолює. Якщо Росія бажає конструктивної співпраці з нами, ця країна повинна поважати міжнародні зобов'язання і суверенітет сусідніх країн ", – констатував посадовець.

  Заступник чільника НАТО також відвідав військову базу у Вазіані біля Тбілісі, яку розглядають, як один з варіантів, де може бути відкритий тренувальний центр Альянсу. Відкриття тренувального центру передбачено в новому пакеті співпраці НАТО-Грузія, представленому на вересневому саміті Північноатлантичного альянсу в Уельсі в минулому році. Центр призначений для спільних тренувань військовослужбовців з країн НАТО, країн-партнерів і грузинських воїнів.

  Росія ж, звісно, проти появи представництв Північноатлантичного альянсу на території Грузії. Верховоди РФ, які розв’язали війну у регіоні у 2008-му та фактично відторгли значну частину території Грузії упевнені, що присутність НАТО створить загрозу "стабільності, що встановлюється" на Південному Кавказі.

  Попередній матеріал
  Уряд РФ запевняє, що не зупинить агресію проти України навіть після відключення SWIFT
  Наступний матеріал
  Президент не має наміру змінювати Мінські угоди на вимогу російських бойовиків

  Уряд РФ запевняє, що не зупинить агресію проти України навіть після відключення SWIFT

  Російсько-терористичні війська не припиняють атакувати українські позиції - штаб АТО

  У Маріуполі запалюють свічки: 9 днів минуло з часу обстрілу міста терористами

  "Гумконвоєм" Росія вчергове порушила міжнародне законодавство - РНБО