Фото iteranet.ru

НАТО припиняє співпрацю з Росією по проектах для Афганістану

  НАТО повністю припиняє співпрацю з Росією щодо вертолітного парку та підготовки наркополіцейських для Афганістану.

  Як повідомив чиновник апарату Альянсу агентству "Интерфакс", таке рішення було прийнято після того, як 1 квітня в Брюсселі міністри закордонних справ країн-членів НАТО вирішили призупинити всю "практичну військову та цивільну співпрацю" з Росією.

  ЯК повідомили в Альянсі, співпрацю з Росією буде продовжуватися лише щодо Афганістану, однак, як стало відомо, ці проекти теж призупиняються.

  "Що стосується нашої навчальної програми по боротьбі з наркотиками для посадових осіб з Афганістану, Центральної Азії та Пакистану, ті, хто зараз проходить ці курси, що не будуть зірвані з навчання. Але коли вони її завершать, таких курсів більше не буде в рамках Ради Росія - НАТО (РРН) та у співпраці альянсу з Росією", - сказав джерело.

  "Ми вивчаємо шляхи, щоб бачити, чи є інші варіанти, через інші агентства або у співпраці з іншими партнерами, які ми можемо надати для навчання цих фахівців по боротьбі з наркотиками" – пояснив чиновник.

  За його словами, припиняється також робота з забезпечення підготовки та надання запасних частин для вертольотів для афганської національної армії. НАТО буде "шукати альтернативу для того, щоб забезпечити цю підготовку і доставку запасних частин до вертольотів, не використовуючи послуги Росії".

  Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Андерс фог Расмуссен раніше заявив, що Росія силою хоче змінити кордони і провести нові розподільчі лінії в Європі.

  Попередній матеріал
  Українці сплачуватимуть податок з відсотків за банківськими депозитами
  Наступний матеріал
  Держборг України у 2014 році зросте на 129 млрд гривень
  Теги: