Фото headline.kz

НАТО припиняє співпрацю з Росією – Расмуссен

  Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен під час зустрічі із головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим заявив, що Альянс засуджує дії Росії, які призвели до порушення територіальної цілісності України.

  Расмуссен заявив, що у зв‘язку з ескалацією української кризи НАТО "припиняє співпрацю з Російською Федерацією, зміцнює колективну оборону для захисту усіх членів НАТО, і прийняв рішення збільшити рівень підтримки і співпраці з Україною".

  Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, Расмуссен висловив сподівання, що самміт Україна-НАТО, який має відбутися у вересні, дозволить зробити нові конкретні кроки у налагодженні продуктивної співпраці двох сторін. При цьому він зауважив, що "Україна потребує комплексних реформ, зокрема у військовій сфері, і Верховна Рада має відігравати тут важливу роль".

  Турчинов, у свою чергу, зазначив, що після розв’язання Росією війни на Сході України і анексії території Криму у настроях суспільства щодо євроатлантичної інтеграції відбулися позитивні зміни.

  Нагадаємо, генсек Північноатлантичного Альянсу сьогодні прибув у Київ для короткого візиту. Расмуссен уже провів зустрічі із українським прем‘єром Арсенієм Яценюком та Президентом Петром Порошенком.

  Попередній матеріал
  У Києві негабаритний автомобіль зніс пішохідний міст
  Наступний матеріал
  У Мінекономрозвитку визначили, як полегшити ведення бізнесу в Україні
  Теги:
  Loading...