НАТО підтримує антитерористичну операцію в Україні і готує допомогу  Так вважає генсек НАТО, Андерс Фоґ Расмуссен. На прес-конференції у Брюсселі він підтвердив, що альянс готовий усіляко підтримувати реформи української системи оборони. Йдеться про допомогу Україні у реформах і модернізації її збройних сил, включно з розбудовою кращої обороноздатності.


  Расмуссен також потішився, що на додаток до сприяння НАТО в рамках партнерства між альянсом та Україною, до цієї допомоги долучаються й окремі держави у рамках двосторонніх відносин. Вони надають радників, технічну допомогу, пропонують і матеріальну підтримку.

  Генсек додав: альянс уже готує спеціальний пакет допомоги Україні. Його деталі мають узгодити наприкінці місяця міністри закордонних справ країн НАТО.

  Напередодні країни-члени НАТО висловили одностайну підтримку керівництву України у проведенні антитерористичної операції на Сході. Про це повідомив міністр оборони України Михайло Коваль після засідання комісії Україна-НАТО.

  На зустрічі міністри оборони обговорювали план допомоги Україні. Деякі члени Альянсу – Франція, Польща, США, Велика Британія – уже надають допомогу. Незабаром до них можуть долучитися і інші країни. Очільники воєнних відомств під час зустрічі також привітали Україну з обранням нового президента та головнокомандувача – Петра Порошенка.

  Попередній матеріал
  Путін запевняє, що не збирається анексувати південно-східні регіони України
  Наступний матеріал
  Порошенко та Обама проводять зустріч за закритими дверима