5.ua

Наступним головою ФРС США може стати Єллен

  Наступним головою Федеральної резервної системи США може стати Джанет Єллен, нині заступник голови Ради правління ФРС. Її кандидатуру запропонував президент США Барак Обама.

  Федеральна резервна система є аналогом центробанку. Джанет Єллен може стати першою жінкою, яка очолить цю фінансову інституцію. Кандидатуру Єллен ще має затвердити сенат. Кадрові зміни у федеральному резерві відбуваються через завершення повноважень попереднього керівника - Бена Бернанке. Термін його роботи на цій посаді спливає у січні наступного року. Джанет Єллен 67 років, вона доктор економіки. Її чоловік також економіст, Джордж Акерлоф. У 2001-му він отримав нобелівську премію з економіки.

  Барак Обама, президент США: «Вона прекрасний лідер і вона дуже сувора, не лише тому, що родом з Брукліна. Джанет надзвичайно кваліфікована. Вона обіймала керівні посади у ФРС понад десятиліття і була рушійною силою для запровадження політики, яка відновила нашу економіку. У Джанет немає кришталевої кулі, але натомість є чітке розуміння того, як працює ринок та економіка - не лише в теорії, але й у реальному житті».  

  Попередній матеріал
  На Одещині СБУ викрила банду, яка готувала викрадення заможних людей з метою викупу
  Наступний матеріал
  У Києві стартував Тиждень української моди [відео]